Leke 7.Bölüm 2. Önizleme

Leke 7.Bölüm 2. Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Leke dizisinin yeni bölümü 28 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burak Sevinç ve Melis Sezen gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Leke bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/kvj05

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Arda’nın açılış davetinde büyük karşılaşma gerçekleşir. Arda, Yasemin’e Cem’in yanında tekne gecesinden tanıştıklarını söyler. Bu sırada şirkete mali şube baskın yapar. Arda her şeyi Cem’e anlatacak mı?

Arda karakolda ifade verir. Cem kardeşine destek olur. Arda annesi Belkıs’ın gerçek yüzünü öğrenecek mi?

Yaşananlar Yasemin’i üzer ve Cem’e her şeyi anlatmaya karar verir. Cem ve Yasemin romantik bir akşam yemeği yerler. Yasemin, Cem’e tekne baskını gecesini anlatabilecek mi?

Hastanede olan Oktay, yerine vekil genel müdür olarak Cem’i atar. Mehmet çılgına döner. Yenik düşen Mehmet bu kez büyük oynamaya karar verir. Mehmet’in yeni planı ne olacak?

Serpil’in ofisine böcek yerleştiren Birkan, ablasının Meto’yla yaptığı konuşmayı duyar. Birkan öğrendiklerini kullanarak Serpil’den Yasemin’in evine girebilmek için akıl almaz bir istekte bulunur. Serpil, Birkan’ın isteğini kabul edecek mi?

Arda, Yasemin’in evinde beklenmeyen bir şekilde ziyaret eder. Bu ziyarette yaşanacaklarla artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.

5 Yorum Var

 1. CemYasi

  29 Mayıs 2019 - 21:58

  Yasemin Cem’i affeder mi acaba

 2. hayalet

  29 Mayıs 2019 - 21:33

  ya bayılıyorum diziye konusu çok güzel ve özellikle de birkan ve ablası süper ötesi oyunculukları harika

 3. seher

  29 Mayıs 2019 - 19:10

  Evet artık leke seyretme zamanı

 4. cemfanı

  29 Mayıs 2019 - 12:03

  Arda ölmez yaşayacak ya herşeyi unutur yada hatırladıklarını abisi ceme söylemez çünkü söylerse abisi yasemine kaç para olduğunu öğrenirse cem ardayı birda affetmiyeceyini iyi biliyor arda bu yüzden abisi ceme birşey anlatmiyacak….
  Arda bir yandan abisinin kuyusunu kazmaya devam edecektir….
  Mehmet siyo olmak için türlü türlü plan yapsada hepsi hepsi onun başında patlıyor..
  bir yandanda cemde mehmete güvenmiyor ve artık kozları açık oynacak.

 5. Avcıya gelsin

  28 Mayıs 2019 - 23:51

  Arda ölmedi bence unutacak ya da koz olarak kullanır ama asıl olay müzikte sago patlatmışlar bu şarkı avcı ya gelsin bitmez derdim bu hal beni yer bitirir bildim

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.